زنان شهر بهشت

بهار بیداری اما ...
نویسنده : صفیه محمدیان - ساعت ۱٠:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱۱/۱٩
 

 

بهار بیداری اما ...

 سلام دوستان عزیز

این روزها یادآور تولد بهار معنوی ایران است. روزهایی که برای آمدن آن باید هزاران هزار بار خدار را شکر کرد. امیدوارم ما نسل امروز نیز قدر این جانفشانی ها را بدانیم. و با تمام وجود حافظ این سرمایه عظیم باشیم.

این روزها بهار انشاالله بهار دیگری در حال رویش است بهار بیداری و خروش مردمی که همانند ملت ما در سی دو سال پیش خواستند تا دوباره رویدند، اراده کردند و دوباره متولد شدند. امیدوارم با عنایت و توجهات امام زمان (عج)انقلاب آنها به ثمر بنشید و بهار آنها به پیشواز تابستانی پر بار برود.

البته در این بین نباید از یاد برد که این انقلاب گرچه با نیت نیک آغاز گردیده است ولی متاسفانه  جای یک عامل مهم که نقش بسیار مهمی در نتیجه دادن آن دارد در آن خالی است و آن چیزی نیست جز رهبری واحد و شجاع که نقش ولایت بر مردم را داشته باشد. با وجود این خلا امیدواریم و همه برای برادران مسلمانمان در شمال آفریقا (مصر و تونس و سایر ملل  درحال ملت های بیدار) دعا خواهیم کرد و می کنیم که در راه بزرگی که در پیش دارند موفق شوند.

به امید آنکه امت اسلام هر روز آگاه تر و شجاعانه تر در راه تحقق وعده های الهی گام بردارند که همانا آماده سازی زمینه ها یبر پایی حکومت آقا امام  مهدی (عج الله تعالی فرجه الشریف) است.