زنان شهر بهشت

تبریک تبریک تبریک (حکومت اسلامی قسمت سوم)
نویسنده : صفیه محمدیان - ساعت ۱٢:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱۱/٢٩
 

سلام دوستان خوب

میلاد رسول عشق و مهربانی محمد بن عبدالله صل الله علیه وآله و فرزند گرامیشان امام جعفر صادق علیه السلام بر شما و تمام مسلمان جهان تبریک و شاد باش.

 در عصر و زمان و در نقطه ای که مردمانی آن بویی از تمدن نبرده بودند و زندگی سرشار از خشونت و و نامهربانی را تجربه می کردند، نبی گرامی اسلام اولین پیامبری بود که حکومتی دینی با محوریت اسلام و ولایت فقیه را پایه گذاری کرد.

و چه کار عظیمی و البته دشوار و با تحمل مشکلات و سختی بی شماری که بر تن و جان ایشان وارد آمد. در آن زمان نیز مردم بر این اعتقاد بودند که دین از سیاست و  حکومت جداست و هرگز تصور نمی کردند که قوانین و دستورات در دین قادر باشد یک جامعه را به خوبی راهنمایی و امت را به سوی زندگی آرمانی هدایت کند.

ولی رسول رحمت با رفتار و گفتار حسنه خویش و با مدیریت بی نظر خود توانستند آن جامعه جاهلی را به یک جامعه متمدن تبدیل کنند.

در عصر حاضر نیز اگرچه که ما از نعمت ولی فقیه معصوم و امام بر حق به طور مستقیم برخواردار نیستیم ولی دین راه به نشان داده است و چیزی نیست جز پیروی از ولی فقیه که در واقع در عصر غیبت بتواند جامع را در مسیر تعالی پیش ببرد تا پرچم اسلام را به دست صاحب حقیقی اش برساد و این مهم جز با حمایت و اطاعت امت مسلمان به دست نخواهد آمد. جامعه و مردم باید طوری در مسیر ولایت گام بردارند تا روزی که به حول قوه الهی مهدی موعود از پشت ابرهای تیره غیبت بیرون آمدند آمادگی پذیرش این بزرگوار و پیروی بی چون و چرا از اوامرشان را داشته باشند.

پس ای منتظران مهدی موعود طبق فرمایش امام راحلمان پشتیبان ولایت فقیه باشید تا جامعه شما از آسیب های محفوظ بماند.

برای سلامتی و فرج امام زمان صدقه و صلوات را فرموش نکنید.  (التماس دعا)