زنان شهر بهشت

مرد خدا
نویسنده : صفیه محمدیان - ساعت ۱:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۳/۱٤
 

رحلت جانسوز امام رحمه الله علیه عزیز تسلیت باد

سال ها بود که مردم عدالت را ،‌دین را، عشق و عبادت را، و در یک کلام زندگی را از یاد برده بودند یا دست کم از روی ترس می خواستند خود را به فراموشی بزنند. در روزهای که بیداد به اوج خود رسیده بود و  مردم کم کم داشت به غیرتشان بر می خورد،‌ مردی آمد از جنس شجاعت و صلابت، ‌کسی که باور را در رگ های مردم جاری کرد و دل  های خسته را  جانی دوباره بخشید برای مبارزه.

بیدار شدند مردم از خواب هزار ساله،‌حالا از چیزی نمی هراسیدند،‌نه از شکنجه،‌نه از اسارت  و نه حتی از مرگ،‌مردمی که تا چندی پیش از بردن کلامی علیه طاغوت ابا داشتند بی هیچ واهمه ای به میدان آمدند و این چیزی نبود جز یک معجزه الهی و آن معجزه امام بود. غیر از معجزه نام دیگر برازنده این اتفاق عظیم نیست. چگونه مردی توانست با کلامش تاریخ را عوض کند،‌این اراده الهی بود که در روح امام جلوه گر شد. انقلابی شد که راه را برای ظهور و بر پایی عدالت همیشگی هموار کرد.

امام مرد تاریخ است؛ مرد آزادی؛‌مرد مهربانی و «مرد خدا». شخصیتی با ویژگی هایی منحصر به فرد که توانست با روح خدای اش جهانی را متوجه اسلام و ایران کند،‌تا ثمره انقلابش امروز در همه کشورها نمایان شود حتی ملت های غیر مسلمان.

و چه روزی بود که این مرد بزرگ رحلت کرد به سوی معبود. روزی غم بار برای همه آزادی خواهان،‌روزی که در خاطره تاریخ خواهد ماند.

اما جای بسی امیدواری که جانشینی برازنده برای خویش برگزید که توانست بعد از سال ها انقلاب را اینگونه با درایت و شجاعت رهبر باشد. خدا خواست که که بعد از فقدانی  عظیم ما همچنان   بی وقفه در راه عدالت خواهی پیش برویم تا روز موعود که ان شاء الله نزدیک است.

نثار روح بلند امام و سلامتی رهبر انقلاب و در نهایت ظهور امام عصر ارواحنا فداه صلوات

اَللهُمَّ صَلِّ عَلیَ مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجُّلْ فَرَجَهُمْ