آقا مایه برکت همه ایران است

آقا مایه مایه برکت همه ایران است حتی جهان چشم حسودا کور شه دید در قم مردم برای ایشان چه کردند مایه امید هستند امیدوارم هر چه زودتر پرچم مسلمین را به دست صاحبشان برساند.

 

 

 

شاید این خاطره را از آیت الله عراقی شنیده باشد که قبل از پیروزی انقلاب از اووضاع خفقان آور و نتیجه این انقلاب نگران بودند امام به این ایشان فرمودند که ما سه وظیفه داریم اول به پیروزی رساندن این انقلاب دوم تشکیل حکومت اسلایم و سوم دادن پرچم انقلاب به دست صاحب الامر بعد از گذشت سال ها و پیروزی انقلاب و تشکیل حکومت ایشان دوباره از امام(ره) پرسیدند آیا شما پرچم را به دست حضرت خواهید داد و ایشان می گویند که من در آن زمان نیستم ولی کسی که بعد از من خواهد آمد این کار را خواهد کرد.

بیاید همه دست به دعا برداریم و فرا رسیدن هر چه زودتر این مژده بزرگ را و سلامتی آقا را ازاز خدا بخواهیم به امید آن روز.

امیدوارم سعی کنیم نه تنها خود بلکه دیگران را به یاری و تلاش در اجرای فرامین رهبری ترقیب کنیم تا امام زمانمان و شهدای این انقلاب از ما راضی باشند و خدایی ناکرده آن روز زیبا شرمنده حضرت نباشم. از همه بیشتر به خودو تلنگر می زنم دوست دارم همه از خودمان شروع کنیم.

بیایید ایران را آباد کنیم تا در آن روز ایرانی زیبا را به دست مولایمان برسانیم نه اینکه با ایجاد تفرقه و اختلاف نابسمانی را رقم بزنیم و کشور زیبایمان را ویران کنیم و موجبات دشمن شادی را فراهم آوریم.

لطفا نظرات سازنده و انتقدات راهگشاتان را برای دوست کوچکتان بفرستید.

اگر مایل بودید با من همکاری کنید و یا لینک شما در وبلاگ من باشد خوشحا می شوم.

 

/ 1 نظر / 11 بازدید
پارسا

سلام , موضوع وبلاگتون فوق العلده همان طور که میدانید هفته گذشته با پخش سخنان یک وهابی عربستانی در مورد حوالعین و ترجمه آن به زبان انگلیسی و پخش به صورت کلیپ در یوتوپ باعث چه برداشت های ناروایی در مورد اسلام شده و وظیفه ما مسلمانهاست تا با اطلاع رسانی درست جلوی این کارها را بگیریم من از وبلاگ و مدیریت آن چیزی بلد نیستم ولی خیلی دلم میخواد که راجع به بهشت و اموری که میتونه انسان را به آن برسانه چه از لحاظ مادی و معنوی و تفکراتی که میتونه زمینه ساز آن باشه هم در بعد سیاسی , اجتماعی و فردی مطلب بنویسم که البته نباید اینها را با هم و در یک وبلاگ قرار داد ولی متاسفانه در وبلاگ شما این موارد با هم هستند این مطالب را گفتم تا بگم که میتونید روی یک همکار به صورت تمام وقت حساب کنید ولی شرط هر کاری پشت کار حتی اگر نتایج آن اندک باشه البته تو این کار مهم نیتی که وجود داره و نتیجه را باید از صاحب حق گرفت . منتظر نظر تون هستم یک هموطن