موجودات عجیب

ما آدم ها موجوداتی عجیبی هستیم یکی از خصوصیات بسیار پیچده و جالب ما تنوع طلبی ماست که البته طیف بسیار گسترده و پیچده ای دارد.

علاوه براینکه دوست داریم طعم های مختلفی بچشیم یا هر روز یه و مدلو یه رنگ لباس بپوشیم یا حتی ماشینو و دکور خونمونو عوض کنیم؛ یک نوع از تنوع طلبی در ما هست که خیلی برای من جالب و اون اینکه هممون دنبال اینیم که احساست مختلفو تو زندگیمون حتی یه بارم شده تجربه کنیم. احساساتی مثل ترس، تردید، آرامش، هیجان و عشق با اینکه این احساسات بسیار باهم در تضاد هستند، درسته که میل به داشتن انواع اونا در آدم های مختلف و بسته شرایط سنی  از شدت و ضعف متفاوتی برخوداره ولی به نظرم این دو تا حسو کسی نباشه که دوست نداشته باشه تجربه کنه، بله درست حدس زدید. اون *عشق و آرامشه *

عشق که تکلیفش روشنه زمینیش البته از نوع خوبش که گیر هر کسی نمیاد و آسمانیشم البته از نوع حقیقیش کار هر نیست (گاو نر می خواهد و مرد کهن). البته ناامید نشین آب دریا را اگر نتوان کشید هم به قدر تشنگی باید چشید.

البته قضیه آرامش هم بی شباهت با عشق نیست یعنی میشه حالا که آرامش کامل کمی دور از دسترسه (البته برری امثال من)برای لحظاتی هم از اون بهرمند شد.

بگذریم از بحث های پیچده فلسفی که عشق با آرامش در تضاد و نمی دونم کسی تا عاشق نباشه آرامشم بی معناستو خلاصه چه می دونم عاشق هم بی قرار هم آروم. (دیگه شرمنده خودتون ترجمه کنید)

بگذریم چند روز پیش مطلبی با این عنوان به چشمم خورد *اینجا آرامم می کند ...*

آه که ما آدم ها چقدر در به در دنبال همچین جای هستیم و واقعا کجاست آن مکان موعود. طبیعت، مسجد، حرم، کنار خانوادس یا ... شایم همش به وقتش و البته هر کدوم یه جور احساس آرامش خاص خودشو داره.

می بینید این بنی بشر چقدر پیچدس ترسش صد نوع داره عشقش هزار نوع لابد حس آرامششم بی نهایت نوع داره.

شما چی فکر می کنید کدوم نوع آرامشش بیشتر لذت بخش تره؟

امیدوارم با توکل و تلاش به همشون برسید.


/ 1 نظر / 23 بازدید
قرارگاه سایبری 702

معرفي اجمالي 702 عدد حروف ابجد کلمه‌ي بصيرت است، با توجه به وظيفه ي عظيم و رسالت بزرگي که بر دوش فعالين فرهنگي و سايبري در حفظ و اشاعه ي ارزشهاي ديني و ملي و اسلامي مي باشد ،702توسط عده اي از وبلاگ نويسان دغدغه مند استان کرمان سازماندهي و راه اندازي شده است ، و هيچ‌گونه وابستگي به نهاد، حزب و گروه‌ سياسي و... ندارد و کاملا خودجوش مي باشد . 702 متشکل از هيئت مديره اي است که توسط اکثريت اعضا تاييد و منتخب شده اند .و با ورود و عضويت در 702 نه تنها مي توان عقايد و اعتقادات را به اشتراک گذاشت بلکه نقاط ضعف و قوت نظرات و تحليل ها و نگاشته هايمان آشکار خواهد شد و ما را به سمت بهتر شدن پيش خواهد برد . 702 راهي است براي تعامل و تبادل نظر در زمينه هاي مختلف . اهداف702 1-لبيک به رهبر انقلاب اسلامي 2- راه اندازي جايي براي نظريه پردازي آزاد 3- جهت‌دهي و هدايت فعاليت سايبري در مسيري ارزش‌مند و هدف‌دار. 4- اثرگزاري بر فضاي مجازي، گامي موثر در گسترش و نشر ارزش‌هاي اصيل اسلامي 5- مقابله با تهديدات نرم 6-برقراري ارتباط و تعامل با علاقمندان فعاليتهاي سايبري در سراسر ايران و جهان منتظرحضورگرم شما در جمع مان هستیم. www.702.i