شبنمی که زینب وار از روی گلبرگ هستی چکید

 

شهیده شبنم متخصص فرزند داوود در تاریخ دوم تیر ماه سال13۴۶ در محله "داشکسن" در حومه شهرستان اردبیل به دنیا آمد.

   پس از طی دوران طفولیت درسن 7 سالگی به مدرسه رفت و دوران ابتدایی را در مدرسه ایران دخت" به پایان رسانید. و در بهمن ماه سال1357 در حالی که کمتر از 12 سال داشت و به همراه مادرش در تظاهرات علیه رژیم طاغوت شرکت کرده بود با شلیک گلوله ماموران ساواک به شدت مجروح شد.

حدود ١۴سال در بسترجانبازی بسر برد و درد و  رنج بسیاری را تحمل کرد و در نهایت در روز سوم خرداد ماه 1372 بر اثر شدت صدمات وارده به فیض شهادت رسید.

مجروحیت شبنم به طوری بود که شبنم متخصص جانباز ٧٠ درصد انقلاب اسلامی بود و پیکر پاکش در گلزار شهدای شهرستان اردبیل به خاک سپرده شد.

 شبنم عزیز خوش به حالت چه صبری داشتی یقینا معلم تو زینب سلام الله علیه بود و الا چگونه این رنج را تحمل می کردی برای این حقیر نیز دعا کن که به آن بسی محتاجم.

 

 

 

/ 1 نظر / 22 بازدید
حرف تو

سلام.. تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتون در "حرف تو" " شبنمی که زینب وار از روی گلبرگ هستی چکید " با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/5701 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت حرف تو به شما: گفت : مادر جان بیا ناهار بخوریم پرسید : ناهار چی داریم مادر ؟ گفت : باقالا پلو با ماهی با خنده رو به مادر کرد و گفت : ما امروز این ماهی ها را می خوریم و یه روزی این ماهی ها ما را می خورند ... چند سال بعد ... والفجر 8 ... درون اروند گم شد ... ... و مادر تا آخر عمرش ماهی نخورد. یا علی